تسمه وی بلت V BELT

تسمه تایم صنعتی
تسمه تایم صنعتی
اکتبر 4, 2021
تسمه تایم دنده تخت
تسمه تایم دنده تخت
اکتبر 5, 2021
نمایش همه
تسمه وی بلت V BELT

تسمه وی بلت V BELT

تسمه وی بلت V BELT

تسمه ها خانواده وسیعی دارند که در این خانواده یک تسمه شیاردار با شیار برجسته موجود است که به آن تسمه وی بلت V BELT می گویند. تفاوت تسمه وی بلت V BELT با سایر تسمه ها را می توان در نگاه نخست از روی شکل ظاهری آن تشخیص داد. این شکل ظاهری خاص و منحصر به فرد که تسمه وی بلت V BELT دارد بر روی نحوه قرار گیری آن نیز بر روی بلبرینگ ها تاثیر گذار است. این نحوه قرار گیری به اندازه شیار های تعبیه شده بر روی تسمه وی بلت V BELT بستگی دارد و هر چه این شیار بزرگ تر باشد اندازه شیار بلبرینگ نیز بزرگ تر تعبیه می شود و اگر شیار کوچک تر باشید تسمه ای با شیار کوچک تری را برای آن در نظر می گیرند.

حال اگر بخواهیم در مورد جنس تسمه وی بلت V BELT صحبت کنیم ابتدا باید این را بدانیم که جنس و متریال ساخت تمامی این تسمه ها از لاستیک است و خوب و بد بودن این کیفیت بستگی به مواد اولیه به کار رفته و نحوه ساخت آن دارد. برخی تسمه های وی بلت V BELT را از جنس لاستیک های نسوز می سازند و جنس برخی دیگر را با قابلیت تحمل اسید تولید می کنند. این تفاوت را در مکان هایی که مورد استفاده قرار می دهند تعریف کرده و یک تسمه مخصوص به آن حوزه را برای مشتری تعبیه می نمایند. به این نکته نیز باید توجه کرد که هر چه کیفیت تسمه وی بلت V BELT بالاتر باشد و بتواند فشار ها و تنش های بیشتری را تحمل نماید، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

نحوه تشخیص یک تسمه وی بلت V BELT با کیفیت و درجه یک از یک تسمه وی بلت V BELT بی کیفیت و به اصطلاح بدل، کار هر کسی نیست و این کار باید توسط افراد متخصص و کار بلد صورت گیرد. اما توصیه ما به شما این است که بهترین و ساده ترین راه را انجام دهید و آن هم مراجعه به یک فروشگاه منصف و معتبر جهت خرید تسمه وی بلت V BELT است. فروشگاه فیدار یک فروشگاه بزرگ فروش انواع تسمه از جمله تسمه وی بلت V BELT است که بهترین و با کیفیت ترین تسمه ها را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز خود قرار می دهد. می توانید جهت سفارش تسمه وی بلت V BELT با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.