تسمه تایم دنده تخت

تسمه وی بلت V BELT
تسمه وی بلت V BELT
اکتبر 4, 2021
تسمه پروانه شیاردار
تسمه پروانه شیاردار
اکتبر 5, 2021
نمایش همه
تسمه تایم دنده تخت

تسمه تایم دنده تخت

تسمه تایم دنده تخت

تسمه تایم ها انواع مختلفی دارند، اما برخی از این تسمه ها دنده دار بوده و در انواع تخت و وی شکل تولید می شوند. تسمه تایم دنده تخت را بر حسب نیاز و نوع موتور مورد استفاده قرار می دهند اما به طوز کلی می توان گفت که تسمه تایم دنده تخت کاربرد بیشتری نسبت به سایر تسمه تایم ها دارد. تفاوت مشهود و قابل ملاحضه این نوع تسمه ها با تسمه تایم های تخت و دنده وی شکل در نوع شکل و ظاهر دنده آن هاست که باعث شده بلبرینگ های متفاوتی جهت جاگذاری انواع تسمه نیز تولید شود. اگر بخواهیم به طور ساده این مسئله را بیان کنیم، به طور مثال نمی توان بلبرینگ تسمه تایم های دنده وی شکل را برای بلبرینگ های تسمه تایم دنده تخت به کار برد. زیرا اگر بلبرینگ مناسب را برای تسمه مناسب خود استفاده نکنیم، تسمه بر روی بلبرینگ چفت نشده و سبب کار نکردن موتور و در صورت کار کردن سبب آسیب به آن می شود.

نوع تسمه تایم های دنده تخت را معمولا بر اساس طول، قطر و اندازه دنده آن ها انتخاب کرده و جاگذاری می کنند اما باید این را نیز در نظر گرفت که انواع تسمه تایم های دنده تخت متفاوت را در جنس های گوناگون نیز ارائه داده و استفاده می نمایند. جنس غالب و اصلی این تسمه تایم ها از لاستیک است اما کیفیت و مواد اولیه ی لاستیک نیز جهت کیفیت ساخت یک تسمه تایم دنده تخت خوب بسیار مهم و حیاتی است. این را در خاطر داشته باشید که یک تسمه تایم خوب می تواند باعث بالا رفتن راندمان کار و حفظ سلامتی موتور شود همانطوز که یک تسمه تایم بدل و بی کیفیت می تواند سیستم و موتور شما را به سمت نابودی بکشاند.

فروشگاه فیدار یک فروشگاه بزرگ فروش انواع تسمه از جمله تسمه تایم دنده تخت است که همیشه سعی داشته بهترین و با کیفیت ترین تسمه ها را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهد. تسمه تایم های دنده تختی که شما از فروشگاه فیدار تهیه می نمایید دارای ضمانت کیفیت بوده و می توانید با خیالی راحت و آسوده از آن استفاده کنید.