تسمه تایم مدار باز

تسمه نقاله آجدار
تسمه نقاله آجدار
اکتبر 5, 2021
تسمه تایم V BELT
تسمه تایم V BELT
نوامبر 7, 2021
نمایش همه
تسمه تایم مدار باز

تسمه تایم مدار باز

تسمه تایم مدار باز

تسمه تایم ها انواع مختلفی دارند که در خودرو ها و ماشین های صنعتی به کار می روند و جهت انتقال نیروی موتور به داخل سیستم عمل می کنند. اگر بخواهیم تسمه تایم ها را دسته بندی کنیم به دو نوع تسمه تایم مدار باز و تسمه تایم مدار بسته تقسیم می کنیم. تسمه تایم های مدار باز بر خلاف مدار بسته دارای سایز های بسته ی مشخصی نیستند و می توان این تسمه ها را بر روی انواع بلبرینگ های مختلف سوار کرده و در آخر انتهای آن ها را با هم جوش داد. در تسمه تایم های مدار باز دیگر مشکلی جهت سایز و اندازه های مختلف تسمه از نظر قطر تسمه وجود نداشته و با خیالی راحت می توان آن را بر روی سیستم سوار کرده و جهت انتقال قدرت های موتور به سیستم بهره برد.

جنس تسمه تایم های مدار باز مانند نوع مدار بسته آن از پلاستیک های آلیاژ دار و یا پی یو است که به خوبی در سیستم ها جواب می دهند. جنس تسمه تایم های مدار باز به گونه ای طراحی شده که در برابر انواع سایش و آسیب دیدگی بر اثر چرخش و دوران زیاد در امان است و همچنین این تسمه های مدار باز می توانند به میزان قابل توجهی حرارت های بالا و آسیب دیدگی توسط گریس و روغن را تحمل نموده و کار های سیستم را مختل ننمایند. تسمه تایم مدار باز دارای انواع ساده، نخ دار و سیم دار است که می توان از هر کدام از آن ها در جهت مناسب خود استفاده کرد.

فیدار بلت یک فروشگاه بزرگ فروش انواع تسمه از جمله تسمه تایم مدار باز است که انواع مختلف این تسمه ها را در سایز ها و اندازه های مختلف به فروش می رساند. شما می توانید تسمه تایم های مدار باز را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت از فیدار بلت بخواهید. تسمه تایم های مدار باز و مدار بسته فیدار بلت دارای گارانتی و ضمانت کیفیت است تا شما مشتریان عزیز را راضی نگه داریم. جهت خرید انواع تسمه می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.