تسمه تایم V BELT

تسمه تایم مدار باز
تسمه تایم مدار باز
نوامبر 7, 2021
تسمه شیاری دو طرفه
تسمه شیاری دو طرفه
نوامبر 7, 2021
نمایش همه
تسمه تایم V BELT

تسمه تایم V BELT

تسمه تایم V BELT

برای انتقال قدرت موتور و پیش بردن اهداف سیستم بایستی یک وسیله برای این انتقال تعبیه شود که تسمه تایم همان وسیله و ابزاری است که جهت انتقال قدرت موتور به سیستم تعبیه شده و به کار گرفته می شود. از انواع مختلف تسمه تایم می توان به پر کاربرد ترین آن یعنی تسمه تایم V BELT اشاره کرد که به خوبی در سیستم های صنعتی، کشاورزی و خودرو ها به کار گرفته می شوند. تسمه تایم V BELT مانند سایر تسمه تایم های دیگر در انواع سایز و اندازه های مختلف به کار برده می شود که می توان بر حسب اندازه بلبرینگ ها و همچنین نوع موتور، اندازه مناسب تسمه تایم V BELT را انتخاب کرده و به کار برد.

تسمه تایم V BELT دارای دندانه ها یا به اصطلاح آج های بسیار یک دست و یک اندازه است که به خوبی در بین دندانه های بلبرینگ جاگذاری شده و به حرکت در سیستم ادامه می دهد. دندانه های تسمه تایم V BELT باعث شده که این تسمه تایم در چرخش های بسیار سریع دچار فرسایش و لیز خوردگی نشده و بتواند به خوبی بهترین عملکرد را درسیستم از خود به جای بگذارد. جنس تسمه تایم V BELT نیز به گونه ای انتخاب شده است که بتواند در برابر انواع فرسایش ها و حرارت های بالا دوام آورده و به راحتی دچار پارگی و آسیب دیدگی نشود. تسمه تایم V BELT را در سایز ها و قطر های مختلف بر اساس نوع موتور طراحی و تولید کرده و به فروش می رسانند.

فروشگاه فیدار بلت یک فروشگاه بسیار بزرگ فروش انواع تسمه تایم، تسمه پروانه، تسمه نقاله و سایر انواع تسمه ها است که به فروش تسمه تایم V BELT نیز پرداخته و بهترین و با کیفیت ترین تسمه تایم V BELT را با مناسب ترین قیمت به فروش می رساند. با یک بار خرید و استفاده از تسمه های فیدار بلت متوجه کیفیت تسمه های ما می شوید. می توانید جهت خرید انواع تسمه از جمله تسمه تایم V BELT با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.