تسمه تایم خودرو

تسمه پروانه صنعتی
تسمه پروانه صنعتی
نوامبر 7, 2021
تسمه نقاله لاستیکی
تسمه نقاله لاستیکی
نوامبر 7, 2021
نمایش همه
تسمه تایم خودرو

تسمه تایم خودرو

تسمه تایم خودرو

از مهم ترین قسمت های هر خودرو تسمه تایم آن است که قسمتی از قلب تپنده خودرو نیز محسوب می شود. تسمه تایم در داخل خودرو مسئول انتقال قدرت موتور به سایر بخش های خودرو است که اگر این عمل مختل شود سیستم به طور کامل از کار افتاده و خودرو دیگر حرکت نخواهد کرد. به همین دلیل وجود تسمه تایم در خودرو بسیار مهم و حائز اهمیت است و در صورت خرابی و خراب شدن تسمه تایم آسیب های جدی ممکن است به کل سیستم علی الخصوص موتور آن وارد شود. تسمه تایم ها انواع مختلفی دارند و در خودرو های مختلف نیز نوع های متفاوت تسمه تایم مورد استفاده قرار گرفته و استفاده می شود. اما به طور کلی ساختار اصلی و عملکرد تسمه تایم های خودرو یکسان است و تمامی آن ها به یک شیوه به کار خود می پردازند.

جنس تسمه تایم خودرو معمولا از پلی اورتان است که کیفیت پلی اورتان مورد استفاده در ساخت تسمه تام بسیار مهم بوده و این کیفیت بر عملکرد آن نیز بسیار مهم و موثر است. تشخیص کیفیت تسمه تایم خودرو یک امر بسیار تخصصی است که بایستی توسط کارشناسان متخصص در این امر صورت گیرد به همین علت و عدم تشخیص نوع با کیفیت تسمه تایم خودرو، بهتر است که تسمه تایم های خود را از یک فروشگاه معتبر تهیه نمایید که دارای گارانتی فروش محصولات باشد. هیچ گاه برای موتور خودرو خود از تسمه تایم های بی کیفیت استفاده نکنید که به موتور شما آسیب جدی وارد کرده و شما را دچار ضرر های بسیار بالا می نماید. همچنین به این نکته نیز دقت داشته باشید که گران بودن یک محصول حتما دلیلی بر با کیفیت بودن آن نیست.

فروشگاه فیدار بلت یک فروشگاه فروش انواع تسمه از جمله تسمه تایم های خودرو است که بهترین نوع تسمه ها را با مناسب ترین قیمت به مشتریان عزیز خود عرضه می دارد. تسمه تایم خودرو فیدار بلت دارای گارانتی و ضمانت کیفیت است و می تواند شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن راضی گرداند. جهت اطلاع از قیمت انواع تسمه تایم های خودرو و خریداری نمودن آن ها با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.