تسمه تایم صنعتی

سایز بندی تسمه شیاری
سایز بندی تسمه شیاری
سپتامبر 5, 2021
تسمه وی بلت V BELT
تسمه وی بلت V BELT
اکتبر 4, 2021
نمایش همه
تسمه تایم صنعتی

تسمه تایم صنعتی

تسمه تایم صنعتی

اگر بحث از انتقال قدرت سیستم ها و موتور ها کنیم، تسمه تایم ها قلب تپنده این ماجرا هستند. در سیستم ها و موتور های صنعتی حضور تسمه تایم جهت انتقال قدرت لازم و الزامیست که بتوان انرژی و توان موتور صنعتی را به قسمت های دیگر دستگاه انتقال داد. حال این تسمه تایم صنعتی چه خصوصیات و ویژگی هایی را بایستی داشته باشد را در ادامه با هم بررسی خواهیم کرد. تسمه تایم صنعتی باید از مواد اولیه با کیفیت و درجه یک تولید شود تا در تنش ها و فشار های بالای سیستم بتواند توان خود را حفظ کرده و دچار پارگی نشود.

با گردش سریع نیروی بلبرینگ ها، در سیستم های صنعتی، گرمای تسمه تایم افزایش پیدا کرده و احتمال دارد که این گرما حتی باعث سوختگی و در نهایت پارگی تسمه تایم گردد که برای جلوگیری از این اتفاق این تسمه های صنعتی را نسوز ساخته و با توان بالای تحمل گرمایی که دارند می توانند تحمل خوبی داشته و دچار کاهش کارایی و کیفیت در دراز مدت نشوند. تسمه تایم های صنعتی انواع مدل مختلف دارند که بر اساس هر سیستم و ساختار و کارکرد آن انواع مختلف آن را مورد استفاده قرار داده و به کار می گیرند. اهمیت استفاده از یک سیستم تسمه تایم صنعتی با کیفیت از این حیث قابل اهمیت است که اگر از تسمه تایم های صنعتی بی کیفیت استفاده شود، در دراز مدت این تسمه ها کارایی خود را از دست داده و به دنبال آن باعث آسیب به سیستم می شوند.

پارگی تسمه تایم صنعتی باعث آسیب های جدی به موتور شده که تعمیر آن می تواند هزینه زیادی را در بر داشته باشد. پس بهتر است که با تهیه یک تسمه تایم صنعتی با کیفیت از خرج های تعمیر اضافه و هزینه های گزاف تعمیر موتور رهایی پیدا کنید. اما تشخیص یک تسمه تایم صنعتی خوب و با کیفیت از بدل و بی کیفیت آن کار دشواری است که بایستی توسط افراد متخصص و کسانی که تسمه ها را خوب می شناسند خریداری کرده و جاگذاری شوند. می توانید جهت خرید یک تسمه تایم صنعتی با کیفیت و درجه یک به فروشگاه تسمه فیدار مراجعه نمایید.