تسمه شیاری دو طرفه

تسمه تایم V BELT
تسمه تایم V BELT
نوامبر 7, 2021
تسمه پروانه صنعتی
تسمه پروانه صنعتی
نوامبر 7, 2021
نمایش همه
تسمه شیاری دو طرفه

تسمه شیاری دو طرفه

تسمه شیاری دو طرفه

خانواده تسمه های تایم، یک خانواده بزرگ و وسیع است که متناسب با هر دستگاه و موتوری یک نوع خاصی از تسمه تایم ها مورد استفاده قرار می گیرند. تسمه شیاری دو طرفه یکی از تسمه های تایم و تسمه های انتقال نیرو و قدرت است که به خوبی توانسته در زمان انتقال نیرو های بسیار بالا به خوبی عمل کرده و نیرو ها و فشار های بالا را به زیبایی تحمل نماید. تسمه شیاری دو طرفه دارای دو طرف شیار و آج است که به صورت های مختلف این شیار ها بر روی تسمه قرار گرفته و از این لحاظ می توان آن ها را به سه دسته تقسیم بندی کرد. در دسته اول دو طرف تسمه شیاری دو طرفه دارای دو طرف شیار افقی هم راستا با تسمه است. اما در نوعی دیگر دو طرف تسمه شیاری دو طرفه دارای شیار های عمودی بوده که به خوبی بر روی تسمه پیاده می شوند و اگر نوع اول و دوم را با هم ترکیب کنیم به صورتی که یک طرف دارای شیار عمودی و یک طرف دارای شیار افقی باشد، نوع سوم تسمه شیاری دو طرفه به وجود می آید.

در سیستم های مختلف صنعتی و کشاورزی که بار های زیادی بر سیستم وارد می شود از تسمه شیاری دو طرفه استفاده کرده که بسیار بهتر از سایر تسمه ها جواب گوی انتقال بار سیستم هستند. جنس تسمه شیاری دو طرفه مانند اکثر دیگر تسمه ها از پلی اورتان است که یکی از آلیاژ های لاستیکی بوده که بسیار مقاوم و با دوام است. تسمه شیاری دو طرفه که از جنس پلی اورتان و لاستیکی است به خوبی در برابر سایش مقاوم بوده و همچنین به دلیل ساختار مستحکمی که دارد به صورت ناگهانی دچار پارگی نشده و به سیستم آسیبی وارد نمی سازد.

فروشگاه فیدار بلت دارای تمامی انواع تسمه از جمله تسمه شیاری دو طرفه است که این تسمه های پر کاربرد و خاص را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به فروش می رساند. فروشگاه فیدار بلت همیشه در نظر داشته که همواره مشتریان عزیز و ارجمند خود را راضی نگه دارد و اعتبار خود را فدای سودآوری های بیشتر نکند. شما نیز می توانید جهت اطلاع از قیمت و خرید تسمه شیاری دو طرفه با شماره های موجود در سایت تماس گرفته تا همکارانمان در واحد فروش شما را راهنمایی نمایند.