تسمه نقاله آجدار

تسمه دینام
تسمه دینام
اکتبر 5, 2021
تسمه تایم مدار باز
تسمه تایم مدار باز
نوامبر 7, 2021
نمایش همه
تسمه نقاله آجدار

تسمه نقاله آجدار

تسمه نقاله آجدار

تسمه نقاله آجدار از مهمترین نوع تسمه نقاله است که در سیستم و خطوط حمل و نقلی مورد استفاده قرار می گیرد. زمانی که در کارخانه ها و یا کارگاه ها از یک سیستم انتقال نقاله ای استفاده می کنند، بر اساس محصول مورد نظری که مورد انتقال قرار می گیرد از تسمه نقاله مناسب به آن نیز استفاده می کنند. حال ممکن است این تسمه نقاله مناسب تسمه نقاله توری، ضد اسید، ضد روغن و یا تسمه نقاله آجدار باشد. شکل آج . اندازه آن در تسمه نقاله های آجدار می تواند بر حسب کار مورد نظر متفاوت در نظر گرفته شود و بر اساس آن به تولید تسمه نقاله آجدار مورد نظر نیز بپردازند.

جنس تسمه نقاله آجدار را اغلب از لاستیک و یا پی وی سی انتخاب می کنند تا بتواند با آج های خود علاوه بر سرعت بخشیدن به انتقال مواد، به سیستم انتقال کمک کند تا از سر خوردن و لیز خوردن آن ها نیز جلوگیری نماید. نکته حائز اهمیت در مورد تسمه نقاله های آجدار این است که بر اساس طول و اندازه سیستم انتقال و نوع کانوایر، سیستم تسمه نقاله آجدار و میزان برجستگی آن نیز تعیین شده و قرار داده می شود. اغلب در کارخانه های سیمان سازی، آرد سازی و در کل کارگاه ها و کارخانه هایی که در سیستم انتقال احتمال لیز خوردن بار مورد نظر وجود دارد از تسمه نقاله آجدار استفاده می کنند.

فروشگاه فیدار چندین سال است که به فروش انواع تسمه پروانه، تسمه تایم و تسمه نقاله می پردازد. ما در حوزه فروش تسمه های نقاله تخصص خاصی داریم که بهترین و با کیفیت ترین اجناس را انتخاب کرده و به مشتری تحویل می دهیم. شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین انواع تسمه را با مناسب ترین قیمت در فروشگاه فیدار پیدا کنید. پس اگر کیفیت و قیمت مناسب هر دو فاکتور های مهم شما در خرید یک تسمه نقاله آجدار هستند، بدون شک فروشگاه فیدار بهترین انتخاب شما خواهد بود. می توانید جهت اطلاع از قیمت انواع تسمه از جمله تسمه نقاله آجدار با شماره های موجود در سایت تماس گرفته تا همکارانمان در واحد فروش شما را راهنمایی نمایند.